ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Nasza ścianka wspinaczkowa pozwala wspiąć się na wysokość aż 8 metrów, co z pewnością przysporzy dreszczyku emocji naszym klientom. Ścianka wyposażona jest w dwie trasy wspinaczkowe o różnym stopniu trudności oraz dwa stanowiska asekuracyjne, które gwarantują bezpieczną zabawę. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, każdy uczestnik po przeszkoleniu zostaje wyposażony w certyfikowany sprzęt wspinaczkowy.
Dane techniczne:
Dmuchana ścianka wspinaczkowa ma 8 metrów wysokości i 4 metry szerokości. Chwyty wspinaczkowe wykonane są z masy imitującej skałę. Trasy wspinaczkowe są przystosowane zarówno dla dzieci jaki i dorosłych.
Osprzęt:
Sprzęt w jaki wyposażamy uczestników zabawy jest to sprzęt renomowanych firm wspinaczkowych (Petzl, Climbing Technology), wyposażony z certyfikaty EN 12277, CE, UIA. Dzięki nim zapewniamy zabawę na najwyższym poziomie!
Regulamin:
1. Każdy uczestnik wspinaczki musi przestrzegać poleceń wydawanych przez instruktora.
2. Minimalny wzrost dzieci to 120cm.
3. Dzieci na czas wspinania zdejmują okulary.
4. Zabronione jest wspinanie osobom będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, a także kobiet w ciąży.
5. Limit wagowy wynosi 100 kg
Dmuchana ścianka wspinaczkowa zapewni doskonała zabawę na wszelkich imprezach integracyjnych, festynach, obozach, oraz imprezach firmowych!
Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie.